iPhone ala StarTrek
Written by Tomáš Dlouhý • published 15.03.2009 16:12 • views 462 x • score 17
Přiliš často nepíši o iPhonu, protože se o něj nezajímám, jelikož mě chybí několik funkcí v telefonu. Ale to co jsem shlédl teď je fakt úžasné.

Na severu mobil.cz vyšel článek s videem, kde je iPhone s rozhraním ve stylu systému hvězdé lodi Entreprise z StarTrek: Next Generation. A je to vážně úžasné!

Sami si prohlédněte zde.

Bots can't vote.
Discussion
• 0 comments